Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Leśnik Baligród-Górnik Strachocina 1:1 (0:0)

relacja  Leśnik Baligród - Górnik Strachocina
    5 kolejka 2007-09-02
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródP.Łyskanycz - M.Pankiewicz, K.Gierula, W.Chytła, K.Graboń - A.Sawiński, R.Gembuś, P.Paczkowski, T.Sidor - W.Tarnolicki, K.Różycki,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaP.Łyskanycz (73' J.Luludis) M.Pankiewicz (45' M.Sadowski) A.Sawiński (73' D.Graboń) K.Różycki (75' A.Osiniak)

Górnik Strachocina: M.Boruta - .Bartuś, A.Wroniak, D.Hodyr, T.Koczera - Ł.Piotrowski, W.Patronik, D.Siejko, M.Tymkiewicz - D.Romerowicz, A.Świder,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaD.Siejko (45' H.Woźniak) A.Świder (89' S.Zdziarski)

Sędziowali Michał Siwak oraz Piotr Garbiński, Lucjan Śmietana z Brzozów

Gole 1 W.Tarnolicki (50),
1 H.Woźniak (65),

Żółta kartka M.Sadowski, W.Chytła, K.Graboń, P.Paczkowski, W.Tarnolicki, - .Bartuś,
-
Widzów: 200
Podział punktów, mimo zdecydowanej przewagi Leśnika w I połowie. W bramce Górnika nie pierwszy raz w tym sezonie świetnie spisy się Boruta. Gospodarze atakowali, ale gorzej było ze skutecznością. Strzały Tarnolickiego (4, 8, 21 min) były minimalnie nie celne lub dobrze bronił bramkarz Górnika.W 32 min Leśnik zmarnował znakomitą okazję do zdobycia gola. Po prostopadłym podaniu R. Gembusia, T. Sidor z 7 m nie trafił do pustej bramki (piłka przeleciała nad poprzeczką). Natomiast w 41 min po akcji Paczkowskiego, zagraniu do Tarnolickiego, który odegrał piłkę do Różyckiego, a ten z 13 m strzelił, jednak Boruta końcami palców zdołał wybić na róg. Kiedy miejscowi szybko po przerwie zdobyli gola (R. Gembuś zagrał do Tarnolickiego, a ten z 15 m strzelił w tzw. długi róg), wydawało się, że odniosą pewne zwycięstwo. Jednak kolejne szansę zaprzepaścił w 63 min Tarnolicki, który będąc sam przed bramkarzem, z 14 m próbował lobować Borutę, ale ten zdołał wybić piłkę poza linię końcową boiska. Goście wyrównali po podaniu Wroniaka i strzale z pierwszej piłki (13 m) Woźniaka w długi róg. Była to bardzo efektowna bramka Górnika. W 70 min rzut wolny Tarnolickiego obronił znów Boruta. W 72 min goście mogli objąć pro wadzenie po strzale z wolne go Koczery. Łyskanycz odbił piłkę na róg. Po centrze z kornera powstało zamieszanie. Piłka odbiła się po strzale Koczery od nóg zawodników Leśnika.
Następnie futbolówkę wy bijali głowami niemal z linii bramkowej K. Graboń, a następnie T. Sidor. W 80 min znów Koczera strzelał, ale nie trafił w bramkę. Gospodarze mieli jeszcze jedną szansę na wygranie meczu, ale po strzale w 85 min D. Grabonia piłka przeleciała nad bramką.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css