Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
LKS Zarszyn-Leśnik Baligród 2:2 (1:0)

relacja  LKS Zarszyn - Leśnik Baligród
    4 kolejka 2007-08-26
Wyjściowe jedynastki:
LKS Zarszyn: B.Knurek - M.Klepacz, B.Smolik, M.Smolik, J.Feć - A.Stępień, S.Kurpiel, M.Buczek, D.Jęczkowski - H.Gibczyński, M.Niemiec, Z.Haduch,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaJ.Feć (83' Ł.Tchórz) M.Buczek (45' R.Nogaj)

Leśnik Baligród P.Łyskanycz - M.Pankiewicz, W.Chytła, K.Demkowski, K.Gierula - K.Różycki, R.Gembuś, D.Graboń, A.Osiniak - W.Tarnolicki, M.Sadowski,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaP.Łyskanycz (59' J.Luludis) M.Pankiewicz (59' K.Graboń) A.Osiniak (59' T.Sidor) M.Sadowski (45' A.Sawiński)

Sędziowali Beata Wosiewicz oraz Marek Guzik, Piotr Kubit z Krosna

Gole 1 W.Tarnolicki (75), 2 K.Różycki (80),
1 B.Smolik (32), 2 Z.Haduch (54),

Żółta kartka B.Smolik, - K.Graboń, - R.Gembuś, - D.Graboń, - W.Tarnolicki,

Widzów: 200
Zarszyn nadal bez zwycięstwa, ale z widoczną poprawą gry pod wodzą trenera Ryszarda Pytlowanego. Gospodarzom w końcówce meczu zabrakło determinacji, aby utrzymać prowadzenie do końcowego gwizdka. W Zarszynie zadebiutował Łukasz Tchórz, pozyskany z Orła Bażanówka. Bardzo dobrze spisywał się bramce Bartłomiej Knurek.
Po pierwszym, wyrównanym kwadransie, lekką prze wagę mieli miejscowi, którzy w 14 min mogli zdobyć gola, ale Z. Haduch nie wykorzystał błędu obrońców Leśnika i trafił prosto w Łyskanycza. Miejscowi objęli prowadzenie po podaniu M. Buczka do B. Smolika, który wyszedł sam przed bramkarza i nie zmarnował okazji. W 38 min ładnie strzelał R. Gembuś, ale piłka została zablokowana przez obrońców Zarszyna.
W 52 min goście byli bliscy wyrównania po rajdzie Gieruli, dośrodkowaniu i strzale głową Tarnolickiego, ale Knurek pewnie chwycił piłkę. To, co nie udało się gościom, dwie mi nuty później potrafili wykorzystać miejscowi. Po rajdzie B. Smolika prawą stroną, Haduch pokonał Łyskanycza. Napastnik Zarszyna minutę wcześniej strzelał głową, ale piłkę z linii bramkowej wybili obrońcy Leśnika. W 59 min po groźnym strzale Tarnolickiego z 25 m, Knurek wybił piłkę na róg. Także w 65 min bramkarz Zarszyna nie dał się zaskoczyć Tarnolickiemu, który znalazł się sam przed nim. Do trzech razy sztuka i w 75 min po za graniu z wolnego Grabonia, grający trener Leśnika zdobył kontaktowego gola. Goście uratowali remis po strzale K. Różyckiego, który wyszedł na czystą pozycję i przelobował Knurka.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css