Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym

Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródJ.Luludis - K.Graboń, K.Demkowski, W.Chytła, M.Ostalecki - A.Osiniak, R.Gembuś, P.Paczkowski, T.Sidor - K.Różycki, D.Graboń,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaM.Ostalecki (85' A.Sawiński) A.Osiniak (45' W.Tarnolicki) T.Sidor (86' K.Gierula) K.Różycki (75' P.Bereżański)

Przełom Besko: M.Deńko - M.Łącki, A.Hajduk, M.Malik, K.Winiarski - M.Dziok, M.Rzeniszek, T.Kapłon, W.Pasternak - F.Rymarowicz, M.Kwiatkowski,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaR.Dziok) K.Winiarski (70' G.Szafran) M.Dziok (65' W.Mikosz) M.Rzeniszek (60' P.Jaślar)

Sędziowali Marcin Samborowski oraz Krzysztof Wojnar, Grzegorz Biliński z Krosna

Gole 1 D.Graboń (60), 2 K.Różycki (67 z karnego)
1 T.Kapłon (69),

Żółta kartka - M.Łącki,
Czerwona kartka - M.Deńko(66),
Widzów: 250
W I połowie dużą przewagę miał Leśnik. Najbliższy zdobycia gola był dwukrotnie K. Różycki w 15 i 27 min oraz T. Sidor w 44 min. Goście, broniący się całą drużyną, tylko dwukrotnie byli pod bramką Leśnika. W 32 min z rzutu wolne go strzelał Kapłon, ale piłka przeleciała daleko od bramki. Gospodarze w 36 min zdobyli gola, ale sędzia nie uznał bramki. Po zagraniu T. Sidora, Paczkowski uderzył głową piłkę, która wpadła do siatki obok interweniującego bramkarza. Deńko wpadł w Paczkowskiego i udzielana była mu pomoc. Sędzia najpierw uznał i wskazał na środek, a po udzieleniu pomocy przez masażystę Przełomu, zmienił zdanie i gola nie uznał.
Po przerwie Leśnik przeważał, co udokumentował pierwszym golem. Po podaniu R.Gembusia, D. Graboń pokonał Deńkę. Dwie mu później Tarnolicki miał szanse na podwyższenie wyniku W 66 min po centrze T. Sidor: K.Różycki musnął piłkę przed bramką gości. Deńko złapał futbolówkę i kopnął w tyłek zawodnika Leśnika, za co zobaczył czerwoną kartkę sędzia podyktował rzut karny, pewnie wykorzystany przez K. Różyckiego. Osłabienie gości oraz prowadzenie 2-0 trochę zdekoncentrowało Leśnika i w 68 min po strzale w tzw. długi róg Kapłon zdobył kontaktowego gola. Przełom szedł za ciosem i w 77 min po strzale z 23 m W.Mikosza piłka trafiła w słupek.