Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Leśnik Baligród-Wisłoka Nowy Żmigród 1:2 (1:1)

relacja  Leśnik Baligród - Wisłoka Nowy Żmigród
    29 kolejka 2008-06-15
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródP.Łyskanycz - K.Graboń, M.Ostalecki, M.Sadowski, R.Gembuś - A.Osiniak, P.Paczkowski, W.Chytła, K.Różycki - W.Tarnolicki, M.Biłas,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaW.Chytła (45' M.Gembuś) M.Biłas (45' P.Świetlicki)

Wisłoka Nowy Żmigród: M.Czaja - P.Bilski, M.Tarnawski, Ł.Lewicki, R.Szyndak - K.Musiał, R.Krajciewicz, M.Kurczaba, K.Hućko - Ł.Baran, J.Krupa,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaR.Szyndak (80' W.Krajcewicz) K.Musiał (87' A.Konop) J.Krupa (70' K.Klich)

Sędziowali Wojciech Geldner oraz Rafał Komański, Hubert Mańko z Sanoka

Gole 1 W.Tarnolicki (10),
1 K.Musiał (28), 2 K.Musiał (73),

Żółta kartka K.Graboń, - P.Bilski,
-
Widzów: 70
Leśnik przegrał siódmy mecz z rzędu, a Wisłoka wygrała pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej. Szczęśliwą rękę miał Grzegorz Bara, który zastąpił na trenerskiej ławce Wisłoki Piotra Stopę, uczestniczącego w kursie trenerskim. W sobotę Dariusz Graboń ożenił się, dlatego mecz odbył się w niedzielę przed południem, aby koledzy z drużyny zdążyli spokojnie na poprawiny.
W I połowie lekką przewagę mieli gospodarze. Leśnik częściej był przy piłce. Jednak to Wisłoka mogła objąć prowadzenie już w 5 min po strzale Janusza Krupy W słupek. To co nie udało się gościom, w pełni wykorzystali miejscowi. Po szybkim kontrataku Kamil Różycki zagrał do najlepszego w szeregach Leśnika Witolda Tamnolickiego, który wyszedł na czystą pozycję i strzałem z 12 metrów pokonaj Macieja Czaję. Tym samym lider klasyfikacji strzelców zdobył 21 bramkę i umocnił się na prowadzeniu. Wisłoka wyrównała po rajdzie Janusza Krupy, który ograł trzech zawodników Leśnika, zagrał do Karola Musiała, który płaskim strzałem z 11 metrów pokonał Pawła Łyskanycza. W 32 min Mateusz Biłas z 6 metrów trafił w słupek. Pięć minut później aktywny Janusz Krupa ograł w polu karnym Roberta Gembusia, ale strzał napastnika Wisłoki obronił bramkarz gospodarzy. W 39 min z rzutu wolnego bardzo ładnie strzelał Krzysztof Graboń w tzw. długi róg i piłkę zmierzającą poniżej spojenia słupka z poprzeczką do siatki, w kapitalnym stylu wybił na róg Maciej Czaja. Bramkarz Wisłoki w 41 min obronił również strzał Adama Osiniaka z 16 m. Tuż przed przerwą z prawej strony ładnie strzelał Piotr Bilski, ale piłka przeleciała tuż kolo słupka. Gdyby trafił byłby zapewne gol.
Druga połowa była zdecydowanie lepsza w wykonaniu gości. Karol Musiał w 49 min był bliski zdobycia gola, ale Paweł Łyskanycz zdołał odbić piłkę na róg. W 60 min po zagraniu Krupy, minimalnie nad poprzeczką przestrzelił Łukasz Baran. Dwie minuty później po strzale Radosława Krajciewicza z 25 m, bramkarz Leśnika z trudem odbił piłkę na róg. Leśnik mógł objąć prowadzenie w 67 min z rzutu wolnego Macieja Gembusia. Bramkarz Wisłoki odbił piłkę, która trafiła w poprzeczkę i wyszła na róg. Goście zwycięską bramkę zdobyli po szybkim kontrataku. Radosław Krajciewicz zagrał do Łukasza Barana, a z bliska piłkę do siatki skierował ponownie Karol Musiał. W końcówce Leśnik jeszcze próbował uratować remis, ale strzały Adama Osiniaka z .15 m i Przemysława Świetlickiego z 13 m były niecelne.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css