Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Szarotka Uherce-Leśnik Baligród 3:1 (1:1)

relacja  Szarotka Uherce - Leśnik Baligród
    28 kolejka 2008-06-08
Wyjściowe jedynastki:
Szarotka Uherce: A.Mazur - T.Rozdoba, B.Kwaśnik, K.Gierula, W.Kucharski - T.Pałysz, A.Sadowski, P.Jaremczuk, K.Józefiak - S.Rachwał, .Sowa,
Zmiany:
Zmiany Leśnika.Sowa (75' .Bator)

Leśnik Baligród J.Luludis - K.Graboń, M.Ostalecki, M.Sadowski, R.Gembuś - P.Paczkowski, W.Chytła, A.Osiniak, K.Różycki - W.Tarnolicki, P.Bereżański,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaK.Różycki (85' P.Świetlicki) P.Bereżański (40' M.Biłas)

Sędziowali Rafał Krężałek oraz Rafał Żychowski, Krzysztof Soliński z Krosno

Gole 1 W.Tarnolicki (8),
1 A.Sadowski (28), 2 T.Pałysz (71), 3 K.Gierula (90),

Żółta kartka A.Mazur,

Widzów: 150
Szarotka odniosła pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej na swoim boisku. Leśnik, mimo iż chwilami miał dużą przewagę przegrał kolejny mecz. To szósta z rzędu porażka Leśnika.
Mimo upału mecz rozgrywany był w szybkim tempie. Bieszczadzkie derby były interesującym widowiskiem. W I połowie gra była wyrównana. Goście objęli prowadzenie po błędzie obrony Szarotki. Kamil Różycki przechwycił piłkę adresowaną do Tomasza Pałysza, zagrał do Witolda Tarnolickiego, który z 5 metrów skierował do pustej bramki. W 12 min gospodarze zmarnowali okazję. Mateusz Sowa w sytuacji sam przed bramkarzem przestrzelił nad bramką Natomiast w 18 min Sebastian Rachwał był bardzo bliski zaskoczenia Janisa Luludisa, który końcami palców zdołał odbić piłkę koło słupka. Szarotka wyrównała w 28 min Po dalekim wrzucie z wolnego (40 m) Tomasza Pałysza, Artur Sadowski strzałem z 25 m zaskoczył bramkarza Leśnika. Po przerwie przez pierwsze 20 minut Leśnik miał bardzo dużą przewagę, zamykając Szarotkę na jej polu karnym. Na bramkę gospodarzy sunął atak za atakiem. Najlepszą okazję do zdobycia gola miał Mateusz Bilas, który - po zagraniu Adama Osiniaka - strzelając na 5 metrze z półobrotu nie trafił w bramkę Do godną sytuację miał również Michał Ostalecki. Szarotka przetrwała ataki Leśnika dobiła rywali w samej ońcówce.
Najpierw po rzucie wolnym (18 m) Tomasza Pałysza, który technicznym strzałem nie dał szans na obronę Janisowi Luludisowi. Leśnik po stracie drugiego gola znów ruszył do ataku, ale nie stworzył dogodnych okazji do zdobycia gola. Wszystkie akcje rozbijane były przez obronę Szarotki. W ostatniej minucie Sebastian Rachwał zagrał wzdłuż bramki, a były piłkarz Leśnika Krzysztof Gierula z 5 metrów dopełnił formalności.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css