Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Leśnik Baligród-LKS Zarszyn 3:1 (1:1)

relacja  Leśnik Baligród - LKS Zarszyn
    19 kolejka 2008-04-20
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródJ.Luludis - P.Paczkowski, K.Gierula, M.Ostalecki, M.Sadowski - M.Gembuś, R.Gembuś, W.Tarnolicki, P.Bereżański - D.Graboń, A.Sawiński,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaP.Paczkowski (45' A.Osiniak) M.Sadowski (89' M.Kowalik)

LKS Zarszyn: B.Knurek - S.Kurpiel, A.Stępień, M.Klepacz, R.Nogaj - H.Gibczyński, W.Dracz, Z.Haduch, P.Kurkarewicz - M.Wołoszak, T.Dorotniak,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaW.Dracz (67' J.Wróbel)

Sędziowali Marek Guzik oraz Leszek Śnieżek, Grzegorz Meier z Krosno

Gole 1 M.Gembuś (45 z karnego) 2 P.Bereżański (68), 3 M.Gembuś (90),
1 H.Gibczyński (27),

Żółta kartka - M.Klepacz, R.Nogaj,
-
Widzów: 150
W Baligrodzie powstał fan klub Leśnika i w debiutanckim dopingu stworzył ładną oprawę. Po meczu piłkarze gospodarzy podziękowali kibicom za doping. W barwach Zarszyna debiutowali w V lidze Marcin Wołoszak i Tomasz Dorotniak.
Przewagę mieli gospodarze i już w 5 min po strzale głową Witolda Tarnolickiego piłka trafiła w poprzeczkę. Grający z kontry Zarszyn objął prowadzenie po strzale z ponad 20 m Huberta Gibczyńskiego. Leśnik rzucił się do odrabiania strat, ale strzały Różyckiego (40, 41 43), Tannolickiego (42) były minimalnie niecelne lub łapał piłkę Knurek. Wyrówna tuż przed końcem I połowy z rzutu karnego podyktowamgo za faul na Ostaleckim.
Po przerwie Leśnik miał zdecydowaną przewagę. Zrszyn bronił korzystnego dla siebie remisu i szukał szczęścia w kontratakach. Strzał R. Gembusia (54, tuż obok spojenia), Tarnolickiego (57, 59) były minimalnie nh celne, a Bereżański w63 mi nie trafił w piłkę 7 r przed bramką W 68 min po zagraniu z wolnego D Grabonia, Bereżański przelobował Knurka. Natomiast w 74 min R. Gembuś w sytacji sam na sam z bramkrzem, nie trafił z 14 m. w bramkę. W 80 min po solowej akcji Osiniaka, który minął czterech zawodników Zrszyna i Knurek nogami odbił piłkę. Szanse na podwyższenie wyniku miał jeszcze dwukrotnie (87, 90) Tarnolicki ale piłka po jego strzałach mijała słupek i poprzeczkę W przedłużonym czasie gry M. Gembuś zdobył trzeciego gola po precyzyjnym strzale z 20 metrów.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css