Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Wisłoka Nowy Żmigród-Leśnik Baligród 0:3 (0:1)

relacja  Wisłoka Nowy Żmigród - Leśnik Baligród
    14 kolejka 2007-11-04
Wyjściowe jedynastki:
Wisłoka Nowy Żmigród: W.Suski - P.Bilski, M.Tarnawski, K.Musiał, K.Hućko - K.Pęcak, Ł.Lewicki, P.Stopa, S.Chopiak - Ł.Baran, J.Krupa,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaM.Tarnawski (80' A.Konop) Ł.Lewicki (85' G.Bara)

Leśnik Baligród J.Luludis - K.Gierula, K.Demkowski, W.Chytła, K.Graboń - M.Ostalecki, R.Gembuś, M.Gembuś, A.Osiniak - K.Różycki, W.Tarnolicki,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaK.Graboń (86' T.Sidor) M.Ostalecki (76' A.Sawiński) R.Gembuś (45' P.Bereżański) W.Tarnolicki (85' M.Sadowski)

Sędziowali Mirosław Guzik oraz Piotr Prajsner, Krzysztof Wojnar z Krosna

Gole 1 K.Różycki (13), 2 A.Osiniak (55), 3 K.Gierula (75),

Żółta kartka K.Musiał, Ł.Lewicki, - K.Graboń, - K.Różycki,

Widzów: 300
Trzeci zespół w tabeli nie sprostał wiceliderowi z Baligrodu. W Wisłoce wystąpili Suski i Chopiak, którzy nie zdołali wyleczyć w pełni kontuzji po poprzednim meczu w Lesku. Za granicę wyjechał Szyndak. Po długiej przerwie ponownie zagrał Grzegorz Bara. Z konieczności na obronie grał napastnik Musiał, który niegdyś był etatowym defensorem w Tempie Nienaszów.
Mecz rozgrywany był w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Od początku obie drużyny poszły na wymianę ciosów. Niecelnie jednak strzelali Tarnolicki (3, 8 min.), Baran (5) i Krupa (7), który w12 min minął w polu karnym dwóch zawodników Leśnika, ale pośliznął się i zaprzepaścił szanse zaobycia gola. Goście objęli prowadzenie po strzale Różyckiego z 11 m. Napastnik Leśnika ubiegł obrońców i Suskiego.
Po przerwie Wisłoka nadał atakowała, a Leśnik ograniczał się do kontrataków i po jednym z nich zdobył drugiego gola. Osiniak znalazł się w polu karnym i strzałem z 12 m pokonał Suskiego. W 76 min po strzale Krupy piłka przeleciała koło spojenia słupka z poprzeczką. Minutę później goście zmarnowali okazję - Osiniak znalazł się w sytuacji sam przed Suskim, ale nie trafił w bramkę. Trzeciego gola Leśnik zdobył po składnej akcji. Końcówka meczu należała do gości, którzy przeważali i byli zespołem lepszym.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css