Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Leśnik Baligród-Szarotka Uherce 5:0 (0:0)

relacja  Leśnik Baligród - Szarotka Uherce
    13 kolejka 2007-10-28
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródJ.Luludis - K.Demkowski, W.Chytła, K.Gierula, T.Sidor - M.Ostalecki, R.Gembuś, D.Graboń, A.Osiniak - K.Różycki, W.Tarnolicki,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaM.Ostalecki (83' M.Sadowski) A.Osiniak (85' M.Gembuś) K.Różycki (63' P.Bereżański) W.Tarnolicki (86' A.Sawiński)

Szarotka Uherce: P.Osiniak - M.Mikos, Ł.Klimek, B.Kwaśnik, W.Kucharski - M.Zapała, P.Jaremczuk, W.Bulanda, S.Rachwał - B.Juhas, .Sowa,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaM.Mikos (89' Ł.Konik) P.Jaremczuk (68' T.Rozdoba) .Sowa (80' K.Józefiak)

Sędziowali Józef Krzysztyński oraz Stanisław Urbanek, Antoni Małeta z Krosno

Gole 1 P.Bereżański (70), 2 P.Bereżański (72), 3 M.Ostalecki (75), 4 W.Tarnolicki (80), 5 W.Tarnolicki (85),

Żółta kartka K.Gierula, M.Ostalecki, D.Graboń, A.Osiniak, - P.Osiniak, B.Juhas,
Czerwona kartka - M.Zapała(72),
Widzów: 170
W I połowie, wyrównanej, obie drużyny nie wykorzystały po jednym rzucie karnym. W 5 min Gierula sfaulował Rachwała. Rzut karny wykonywał Mikos, ale Luludis zdołał odbić piłkę na róg po strzale zawodnika Szarotki. Natomiast w 18 min Juhas sfaulował A. Osiniaka i „jedenastkę” wykonywał Tarnolicki, ale nie trafił w bramkę (piłka przeleciała koło słupka). Od 15 min zaznaczyła się lekka przewaga Leśnika, ale strzały A. Osiniaka i Tarnolickiego (38 min) obronił P. Osiniak i zablokowali obrońcy, a w 43 min R. Gembuś posłał piłkę koło słupka.
Po przerwie Leśnik miał dużą przewagę, ale gola zdobyła dopiero w 70 min po wrzutce z wolnego D. Grabonia i strzale głową z 8 m A. Osiniaka. Bram karz Szarotki instynktownie odbił piłkę, a Bereżański również głową skierował do siatki. Drugi gol to efekt podania A. Osiniaka do Bereżańskiego, który znalazł się sam przed bramkarzem gości. Szarotka protestowała, że zawodnik Leśnika był na pozycji spalonej i Zapała ukarany został czerwoną kartką. Trzeci gol padł po akcji Gieruli i podaniu do Ostaleckiego, który lewą nogą strzelił z 16 mi piłka po rykoszecie od Kucharskiego wpadła do siatki. W 78 min Ostalecki z 13 m uderzał, a P. Osmiak z trudem obronił. Przy czwartym golu, z głębi boiska dogrywał D. Graboń, a Tarnolicki lobem z 16 m zaskoczył bramkarza gości. Grający trener Leśnika ustalił wynik (dopełnił formalności z 5 m) po rozegraniu piłki między D. Graboniem a R. Gembusiem.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2018 valid-css