Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Zamczysko Odrzykoń-Leśnik Baligród 2:6 (0:4)

relacja  Zamczysko Odrzykoń - Leśnik Baligród
    12 kolejka 2007-10-21
Wyjściowe jedynastki:
Zamczysko Odrzykoń: A.Pankiewicz - T.Słowik, P.Drozd, P.Czekański, W.Guzik - M.Zajdel, T.Klatka, R.Wąchałą, P.Wilk - M.Wilk, Ł.Janocha,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaP.Drozd (45' A.Krzywda) W.Guzik (66' Ł.Cichoń) M.Zajdel (73' W.Mąkosa) P.Wilk (17' Ł.Syrek)

Leśnik Baligród J.Luludis - M.Ostalecki, K.Gierula, K.Demkowski, K.Graboń - T.Sidor, R.Gembuś, A.Osiniak, W.Tarnolicki - K.Różycki, D.Graboń,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaM.Ostalecki (89' M.Sadowski) K.Graboń (73' P.Bereżański) R.Gembuś (65' M.Gembuś)

Sędziowali Michał Siwak oraz Piotr Garbiński, Dariuisz Domaracki z Brzozów

Gole 1 R.Gembuś (21), 2 W.Tarnolicki (24), 3 T.Sidor (43), 4 W.Tarnolicki (45), 5 D.Graboń (60), 6 K.Różycki (89),
1 P.Czekański (51 z karnego) 2 R.Wąchałą (69),

Żółta kartka Ł.Syrek, Ł.Janocha, - K.Gierula,

Widzów: 50
Zdecydowane zwycięstwo Leśnika, które mogło być jeszcze wyższe gdyby nie zbytnie rozluźnienie przy stanie 0-4. Zamczysko popełniło, szczególnie w I połowie, kardynalne błędy w obronie. Goście wyraźnie dominowali nad miejscowymi, którzy nie podjęli walki.
Leśnik po dwóch porażkach bardzo chciał wygrać i to wysoko. Na bramkę gospodarzy sunął atak za atakiem. Na początku miejscowi mieli trochę szczęścia, gdy w 5 min po strzale Tarnolickiego, Pankiewicz nie opanował piłki, a Różycki nie zdążył dobić oraz w 8 mm, kiedy po strzaleR. Gembusia, bramkarz Zamczyska odbił instynktownie piłkę. Natomiast w 23 min Pankiewicz obronił strzał D. Gra bonia. Zamczysko w I połowie przeprowadziło jedną akcję, zakończoną próbą strzału M. Wilka. Pierwszy celny strzał (Klatka) gospodarze oddali dopiero w 38 min. Osłabieniem ataku Zamczyska była kontuzja P. Wilka.
Po przerwie Leśnik zbytnio rozluźniony popełnił błędy w obronie i stracił dwa gole. Zamczysko zagrało nieco lepiej, zaczęło przede wszystkim walczyć, grać ambitniej. To jednak akcje Leśnika były groźniejsze i w 59 min po do środkowaniu K. Grabonia piłka odbiła się od poprzeczki. W 62 min uderzenie M. Wilka zablokowali obrońcy, a minutę później strzał T. Sidora obronił Pankiewicz. W 67 min po dośrodkowaniu z wolnego Klatki, uderzył piłkę głową Zajdel, ale przeleciała nad poprzeczką.
Jak padły gole?
0-1 Po podaniu Dariusza Grabania z prawej strony, Robert Gembuś z kilkunastu metrów pokonał Arkadiusza Pankiewicza
0-2 Michał Ostalecki zagrał do Dariusza Grabonia, a ten do Witolda Tamolicldego, który z 14 m ze stoickim spokojem nie dal szans na obronę bramkarzowi.
0-3 Z rogu zacentrował Adam Osimak, obrońcy nie wybili piłki, którą w palu karnym przejął Michał Ostaleckii podał do Tomasza Sidora, a ten z 6 m dopełnił formalności
0-4 Po podaniu Adama Osiniaka, Witold Tarnolicki mocnym strzałem z 12 m pod poprzeczkę pokonał bramkarza. .
1-4 Krzysztf Gierula sfaulawat Łukasza Syrka w polu karnym. Jedenastkę pewnym strzałem na gola zamienił Paweł Czekański.
1-5 Po podaniu Witolda Tarnolickiego, wpadł w pole karne Dariusz Graboń i strzałem z kilku metrów posłał piłkę między nogami bramkarza do siatki.
2-5 Mateusz Wilk zagrał z prawej strony do Rafała Wąchały, który z kilkunastu metrów strzelił w odsłoniętą część bramki Leśnika.
2-6 Adam Osiniak po akcji lewą stroną, strzelał z boku pola karnego i trafił w słupek, a Kamil Różyczki z bliska skierował odpitą piłkę do bramki.