Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Bieszczady Ustrzyki Dolne-Leśnik Baligród 2:1 (2:1)

relacja  Bieszczady Ustrzyki Dolne - Leśnik Baligród
    10 kolejka 2007-10-07
Wyjściowe jedynastki:
Bieszczady Ustrzyki Dolne: K.Kalionowski - K.Szumański, B.Maciejewski, R.Masłowiec, P.Ożóg - B.Kołodziej, A.Kawczak, M.Łoch, D.Piotrowski - M.Bugaj, M.Kurzeja,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaB.Kołodziej (89' .Szmyd) D.Piotrowski (21' N.Słotwiński) M.Bugaj (67' D.Sawa) M.Kurzeja (80' P.Żurawski)

Leśnik Baligród J.Luludis - M.Ostalecki, K.Demkowski, K.Gierula, K.Graboń - T.Sidor, R.Gembuś, D.Graboń, A.Osiniak - W.Tarnolicki, K.Różycki,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaK.Graboń (70' W.Chytła) D.Graboń (60' M.Gembuś)

Sędziowali Marcin Samborowski oraz Rafał Krężałek, Stanisław Urbanek z Krosna

Gole 1 W.Tarnolicki (5),
1 M.Łoch (24), 2 M.Bugaj (27),

Żółta kartka K.Szumański, - W.Chytła, - D.Graboń,

Widzów: 250
Pierwsze zwycięstwo Bieszczadów na swoim boisku i pierwsza porażka Leśnika w tym sezonie. Derby z dodatkowymi podtekstami, bo czterech zawodników Leśnika (Luludis, Demkowski, Różycki, Tarnolicki) w poprzednim sezonie reprezentowało Bieszczady.
Zaatakował zdecydowanie Leśnik, który dużo strzelał na bramkę Bieszczadów. Uderzenia Tarnolickiego (3, 4 min.) obronił Kalinowski, który minutę później już skapitulował. Po akcji lewą stroną Osiniaka, Sidor odegrał piłkę głową do Tarnolickiego, po którego strzale i rykoszecie futbolówka wpadła do siatki. W 10 min goście mogli prowadzić 2-0, ale błędu obrony Bieszczadów nie wykorzystał Osiniak. W 15 min znów po strzale Osiniaka, obronił Kalinowski, który w ten sposób naprawił swój wcześniejszy błąd.
Bieszczady wyrównały po podaniu Bugaja i strzale Kurzej, Luludis odbił piłkę na bok a M. Łoch z 2 m dopełnił formalności. Trzy minuty później po wrzucie Kawczaka, strzelał głową Słotwiński, bramkarz Leśnika odbił piłkę, a "zamknął" akcję Bugaj strzałem z bliska. Gra w I połowie była wyrównana z lekką przewagą Bieszczadów.
Po przerwie obie drużyny przeprowadzały akcje na przemian. W 50 min strzał Osiniaka z 20 m obronił Kalinowski, a pięć minut później po zagraniu Szumańskiego i strzale Kołodzieja, piłkę wybili obrońcy. W 60 min Leśnik miał szansę wyrównać, ale po dośrodkowaniu Sidora i strzale głową Tarnolickiego, Kalinowski obronił. Jeszcze w 79 min Kurzeja nie trafił w piłkę w dogodnej sytuacji, a strzał głową Ożoga obronił Luludis.