Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

                                          Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Sanovia Lesko-Leśnik Baligród 0:3 (0:2)

relacja  Sanovia Lesko - Leśnik Baligród
    1 kolejka 2007-08-12
Wyjściowe jedynastki:
Sanovia Lesko: M.Baran - Ł.Czuchry, G.Klaczak, J.Bentkowski, A.Niedziocha - J.Gembuś, J.Zięba, M.Gembuś, P.Lasek - M.Tylka, D.Ochmański,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaM.Baran (81' K.Armata) G.Klaczak (45' M.Bentkowski) J.Bentkowski (15' B.Czenczek) D.Ochmański (60' D.Lupa)

Leśnik Baligród J.Luludis - M.Ostalecki, K.Demkowski, K.Graboń, K.Gierula - A.Osiniak, R.Gembuś, P.Paczkowski, T.Sidor - K.Różycki, W.Tarnolicki,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaM.Ostalecki (45' A.Sawiński) T.Sidor (45' W.Chytła)

Sędziowali Tomasz Jagieła oraz Antoni Pelczarski, Piotr Mroczka z

Gole 1 K.Gierula (43), 2 W.Tarnolicki (45), 3 W.Tarnolicki (60),

Żółta kartka Ł.Czuchry, G.Klaczak, B.Czenczek, J.Zięba, - K.Różycki,

Widzów: 150
Byli zawodnicy Sanovi (w sumie grało ich czterech w Leśniku) pogrążyli swój dawny klub. W roli grającego trenera Leśnika wystąpił Witold Tarnolicki pozyskany z Bieszczadów Ustrzyki Dolne i zdobył dwa gole. W bramce Leśnika debiutował Janis Luludis oraz Kamil Demkowski (obaj ostatnio Bieszczady). Bracia Gembusiowie (Jakub i Maciej) zagrali przeciwko starszemu Robertowi. Osłabiona Sanovia ambitnie walczyła z przemeblowanym kadrowo Leśnikiem, który miał przewagę w całym meczu. Goście dopiero w samej końcówce I połowy zdobyli dwa gole. Najpierw Krzysztof Gierula po strzale z około 28 m zaskoczył młodego bramkarza gospodarzy. W przedłużonym czasie gry I połowy po strzale Kamila Różyckiego, odbitą piłkę przez bramkarza przejął Witold Tarnolicki i skierował do siatki. Grający trener Leśnika podwyższył wynik po wyjściu na czystą pozycję.
Gospodarze mieli pretensje do arbitra, który dopuścił do zbyt ostrej gry. W 80 mm Krzysztof Gierula staranował młodego bramkarza Sanovi Mateusza Barana, który ze złamanym nosem został odwieziony do szpitala. Jego miejsce w bramce zajął zawodnik z pola Kamil Armata. Wszystkich obecnych na stadionie zaskoczyły też gesty powszechnie uważane za obraźliwe w stosunku do kibiców sędziego liniowego Antoniego Pelczarskiego.
valid-xhtml10 Copyright © pjanek 2004-2017 valid-css