Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Leśnik Baligród-Płowce-Stróże Małe 3:0 (2:0)

relacja  Leśnik Baligród - Płowce-Stróże Małe
    19 kolejka 2015-05-10
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródD.Bernaś - R.Gembuś, R.Janków, K.Marcinik, B.Opar - M.Sadowski, A.Sawiński, K.Thym, M.Wąchocki - M.Wethacz, T.Wójtowicz,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaB.Opar (74' A.Serafin) A.Sawiński (85' D.Krajewski) M.Wethacz (35' T.Marcinik)

Płowce-Stróże Małe:
Zmiany:
Zmiany Leśnika

Sędziowali z

Gole 1 M.Wąchocki (18), 2 M.Sadowski (31), 3 A.Sawiński (62 z karnego)

Żółta kartka -
-
Widzów: bd.
Leśnik Baligród pokonał w dzisiejszym spotkaniu Płowce Stróże Małe 3:0. Pierwszą bramkę zdobył Mateusz Wąchocki. Jeszcze w pierwszej połowie wynik spotkania podwyższył Marcin Sadowski. Bardzo dobrze w pierwszej połowie spisywał się bramkarz Leśnika. W trudnych warunkach w strugach deszczu udanie interweniował przy strzałach gości. W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się Artur Sawiński. Bramką z rzutu karnego ustalił wynik spotkania na 3:0.