Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Leśnik Baligród-Drewiarz Rzepedź 2:2 (2:1)

relacja  Leśnik Baligród - Drewiarz Rzepedź
    17 kolejka 2015-04-26
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródD.Bernaś - P.Bereżański, D.Krajewski, J.Krynicki, K.Marcinik - T.Marcinik, M.Sadowski, A.Sawiński, M.Wąchocki - M.Wethacz, T.Wójtowicz,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaD.Krajewski (65' S.Śliwiński) J.Krynicki (55' A.Serafin)

Widzów: bd.
W dzisiejszym spotkaniu siedemnastej kolejki Leśnik zremisował u siebie z drużyna Drewiarz Rzepedź 2:2. Bramkę w pierwszych minutach spotkania zdobył Mateusz Wąchocki. I mogło być to niezłe otwarcie gdyby wynik się utrzymał, ale dosłownie kilka minut później goście doprowadzili do remisu i mecz rozpoczął się od nowa. Druga bramka padła w 30 min. spotkania. W zamieszaniu podbramkowym piłkę do bramki skierował Mariusz Wethacz. Wynikiem 2:1 zakończyła się pierwsza połowa meczu. W drugiej mimo kilku okazji do zdobycia bramki nie udało się podwyższyć wyniku spotkania. Natomiast goście wywalczyli rzut karny, który został zamieniony na bramkę. Szkoda kolejnych punktów które uciekły. May nadzieję, że kolejny mecz nie zakończy się po raz trzeci remisem 2:2.