Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Jawornik Czarna-Leśnik Baligród 2:2 (2:1)

Widzów: bd.
W dzisiejszym wyjazdowym spotkaniu Leśnik zremisował z Jawornikiem Czarna 2:2. Ozdobą meczu były dwie bramki gospodarzy zdobyte w pierwszych 45 min. Dwa strzały z ponad 30 m w tzw. "okienko" dały Jawornikowi prowadzenie już w pierwszej połowie. Pod koniec połowy do bramki gospodarzy trafił Mateusz Wąchocki. Druga połowa do bardziej zdecydowane ataki Leśnika. Efektem tego była bramka wyrównująca na 2:2 w 65 min. zdobyta przez Kubę Krynickiego. Obie drużyny miały jeszcze okazie do zmiany wyniku. Jednak brak szczęścia i precyzji sprawił, że mecz zakończył się, chyba sprawiedliwie dla obu drużyn podziałem punktów.