Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Leśnik Baligród-Nelson Polańczyk 7:1 (3:0)

relacja  Leśnik Baligród - Nelson Polańczyk
    15 kolejka 2015-04-12
Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródD.Bernaś - P.Bereżański, R.Gembuś, R.Janków, J.Krynicki - K.Marcinik, M.Sadowski, A.Sawiński, M.Wąchocki - M.Wethacz, T.Wójtowicz,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaP.Bereżański (60' K.Thym) M.Sadowski (75' T.Marcinik) A.Sawiński (65' A.Serafin)

Nelson Polańczyk:
Zmiany:
Zmiany Leśnika

Sędziowali z

Gole 1 M.Wąchocki (11), 2 M.Wethacz (23 z karnego) 3 M.Wąchocki (30), 4 M.Wąchocki (48), 5 M.Wąchocki (61), 6 M.Wethacz (69), 7 M.Wethacz (75 z karnego)

Żółta kartka -
-
Widzów: bd.
Zdecydowane zwycięstwo Leśnika w pojedynku z Nelsonem Polańczyk. Po czterech bramkach Mateusza Wąchockiego i trzech Mariusz Wethacza (w tym dwóch z rzutu karnego) Leśnik pokonał Nelsona 7:1. Po pierwszej połowie było już 3:0. W drugie połowie padły pozostałe bramki w tym jedna dla Nelsona Polańczyk. Goście kończyli mecz w dziesiątkę, ponieważ za niesportowe zachowanie zawodnik Nelsona został ukarany czerwoną kartką. Mamy nadzieję, że w następnym meczu z Jawornikiem Czarna wynik będzie również korzystny dla Leśnika.