Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym

Wyjściowe jedynastki:
Leśnik BaligródK.Wróbel - P.Bereżański, R.Janków, J.Krynicki, T.Marcinik - M.Sadowski, A.Sawiński, K.Thym, M.Wethacz - D.Winiarski,
Zmiany:
Zmiany LeśnikaP.Bereżański (60' K.Pomykała) K.Thym (65' A.Serafin)

LKS Czerteż:
Zmiany:
Zmiany Leśnika

Sędziowali z

Gole 1 P.Bereżański (12), 2 M.Wethacz (60 z karnego)

Żółta kartka T.Marcinik, -
-
Widzów: bd.
W ostatnim meczu rundy jesiennej Leśnik Baligród pokonał LKS Czerteż 2:1. Po dłuższej przerwie udany powrót zaliczył Paweł Bereżański. Strzelił bramkę w 10 min spotkania i dał drużynie prowadzenie. Co prawda tylko na jakieś 10 minut, ponieważ goście wyrównali i wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa spotkania. W drugiej połowie udało się tylko raz trafić do bramki przyjezdnych i uczynił to Mariusz Wethacz po strzale z rzutu karnego. Faulowany był Kuba Krynicki. Oczywiście w przeciągu całego meczu mieliśmy kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku, ale zabrakło trochę szczęścia. Tylko Mariusz Wethacz trafił dwa razy w poprzeczkę i raz w słupek. Ładnym, ale niecelnym strzałem popisał się również Artur Sawiński. Z rzutu wolnego uderzył mocno i piłka odbiła się od spojenia słupka z poprzeczką. To uderzenie i rzut karny już wkrótce do obejrzenia na naszej stronie klubowej.