Klub Sportowy Leśnik Baligród ul.Kazimierza Wielkiego 43 38-606 Baligród
KS Lesnik Baligród Ustaw jako stronę startową Dodaj do ulubionych Poleć nas znajomym
Oficjalna Strona Internetowa Klubu Sportowego Leśnik Baligród

Strona Główna    Historia Klubu    Rozgrywki    Archiwum   Forum
.: Sezon 2015/16 :.
Remix Niebieszczany-Leśnik Baligród 4:1 (1:1)

Widzów: bd.
Wynik spotkania pomiędzy Remixem Niebieszczany a Leśnikiem Baligród do przerwy 1:1. Bramkę dla Leśnika zdobył Mariusz Wethacz w 5 min z rzutu karnego. Na drugą połowę wyszliśmy w dziewięciu. Ponieważ po dwóch żółtych kartkach boisko opuścił Tomasz Wójtowicz i czerwoną kartkę otrzymał nasz snajper Mateusz Wąchocki. Ale na tym się nie skończyło. Sędzia przeszedł w tym meczu samego siebie i drugą kartkę żółtą a w konsekwencji czerwoną otrzymał Tomek Marcinik. Po takiej postawie arbitrów w ogóle nie powinno pisać się o wyniku spotkania ponieważ nie ma on nic wspólnego ze sportową rywalizacją. Niemniej jednak dla formalności dodam, że mecz zakończył się rezultatem 4:1 dla gospodarzy.